XP 801

Dostawca: Feel Free
(14 ocen, średnia: 5,79 na 10)
Loading...Loading...

Model XP 801 (popularny PEN) wyglądem przypomina dość duży długopis, ma bardzo duży atomizer, który potrafi wytworzyć ogromną chmurę „dymu”. Niestety sposób doprowadzania liquidu odbywa się systemem watkowym, co przy dzisiejszych tankach robi ten model dość „przestarzałym”. Papierosek ten daje jednak dwie dobre rzeczy: dużą chmurę i dość dobry smak, jednak nie nadaję się raczej jako pierwszy czy podstawowy model, ponieważ nie dostarcza nam „kopa”. Myślę, że każdy, który pali już jakiś czas również powinien go mieć w swoim arsenale „e-p” nawet z uwagi na zróżnicowanie e-palenia. Od czasu do czasu przyda się jakieś urozmaicenie a XP 801 doskonale się do tego celu nadaje.

Specyfikacja techniczna

Długość: 153 mm
Średnica: 8.5 mm
Waga: 24 g

Czas ładowania baterii: 3-3.5 h
Pojemność baterii: 280 mAh
Napięcie pracy baterii: 3.3-4.2 V
Żywotność baterii: 300 ładowań

W skład zestawu wchodzi:

  • 1 kompletny e-papieros XP 801 w kolorze białym z czarnym ustnikiem (atomizer + bateria)
  • 1 zapasowa biała bateria
  • 1 ładowarka sieciowa (100-240V AC, 12-24V DC)
  • 5 wkładów (kartridży) o zróżnicowanej zawartości nikotyny (High – 18mg, Medium – 14mg, Low – 11mg nikotyny oraz No – bez nikotyny)
  • instrukcja obsługi po angielsku
  • eleganckie pudełko

XP 801XP 801XP 801

Model do nabycia w sklepie: http://feel-free.istore.pl/pl/e-papieros-xp-801.html

Dodaj opinie na temat tego modelu

Co znajdziesz na oceniaj.org

Ta strona powstała w celu szybkiej analizy konkretnych modeli e-papierosów. Każdy może ocenić dany model oraz dodać swój komentarz. Wybór e-papierosa nie jest wcale łatwy dla początkującego e-palacza, dlatego właśnie dla tych, którzy dopiero zaczynają z nim swoja przygodę, postaram się zebrać na niej wszystkie dostępne w Polsce modele i opisać ich wady i zalety.

Mam nadzieję, że poprzez swoje komentarze i opinie na temat konkretnych modeli uda nam się wyeliminować chińską tandetę zniechęcającą do e-papierosów.

Jesteś sprzedawcą?

Nie ma tu Twoich modeli e-papierosów? Skontaktuj się ze mną a z chęcią zrecenzuję Twoje modele dla innych użytkowników.

hurtownia e-papierosów

Polecane