Stick V3

Dostawca: Janty
(28 ocen, średnia: 5,04 na 10)
Loading...Loading...

JANTY STICK może działać z praktycznie dowolnym atomizerem typu PEN STYLE, jak na przykład 801 i wkładami classic! Wersja Manual ma w pełni szczelną komorę atomizera, co pozwala na bezpieczne zakraplanie atomizera. Komorę atomizera można czyścić przy użyciu chusteczki higienicznej. Mimo wszystko JANTY zaleca zakraplanie wkładów, zamiast zakraplania bezpośrednio na atomizer.

Zestaw JANTY Stick zawiera:

1 x nowy korpus Janty Stick v3
2 x SPECJALNE baterie akumulatorki 360 MaH (nie baterie AAA)
1 x Atomizer (atomizer JANTY Classic objęty gwarancją)
1 x USB-E kabel Stick, służący do ładowania oraz zasilania urządzenia z komputerowego gniazda USB, przejściówki zasilającej sieciowej, bądź samochodowej
1x ładowarka sieciowa
5 x Wkłady Classic
1 x Instrukcja

Gwarancja 6 miesięcy (3 miesiące atomizer)

Baterie użyte w JANTY Stick są to tanie akumulatorki 360 MaH przeznaczone do pracy z tym urządzeniem. JANTY Stick nie współpracuje z bateriami AAA

Stick V3 Stick V3 Stick V3

Dodaj opinie na temat tego modelu

Co znajdziesz na oceniaj.org

Ta strona powstała w celu szybkiej analizy konkretnych modeli e-papierosów. Każdy może ocenić dany model oraz dodać swój komentarz. Wybór e-papierosa nie jest wcale łatwy dla początkującego e-palacza, dlatego właśnie dla tych, którzy dopiero zaczynają z nim swoja przygodę, postaram się zebrać na niej wszystkie dostępne w Polsce modele i opisać ich wady i zalety.

Mam nadzieję, że poprzez swoje komentarze i opinie na temat konkretnych modeli uda nam się wyeliminować chińską tandetę zniechęcającą do e-papierosów.

Jesteś sprzedawcą?

Nie ma tu Twoich modeli e-papierosów? Skontaktuj się ze mną a z chęcią zrecenzuję Twoje modele dla innych użytkowników.

hurtownia e-papierosów

Polecane