Stick V3

Dostawca: Joye
(12 ocen, średnia: 3,42 na 10)
Loading...Loading...

Joye Stick V3 to połączenie nowoczesności, gadżeciarstwa i najnowszej technologi, dzięki której spełnisz swoje najskrytsze oczekiwania wobec e-papierosa delektując się świetnym smakiem i robiąc wrażenie na mijających Cię osobach. Joye Stick V3 to rewelacyjny designe; manualna bateria 360mAh (palić można cały dzień, jak nie dłużej); efektowna obwódka w koło epapierosa zapalająca się w momencie zaciągania się; ilości dymu porównywalne, jak nie lepsze z fantastycznie dymiącym Joye-em 510; i… wiele innych zalet, które odkryjesz w trakcie użytkowania Joye-a Stick V3

W zestawie:

Nowy korpus JOYE Stick V3 kolor biały – 1 szt.
Atomizer – 1 szt
Bateria (akumulator) 360 mAh – 2 szt.
Ładowarka sieciowa (100 – 240 V) do akumulatorów – 1 szt.
Kabel USB – 1 szt
Wkłady 5 szt. aromat Marlb.

Stick V3 Stick V3 Stick V3

Dodaj opinie na temat tego modelu

Co znajdziesz na oceniaj.org

Ta strona powstała w celu szybkiej analizy konkretnych modeli e-papierosów. Każdy może ocenić dany model oraz dodać swój komentarz. Wybór e-papierosa nie jest wcale łatwy dla początkującego e-palacza, dlatego właśnie dla tych, którzy dopiero zaczynają z nim swoja przygodę, postaram się zebrać na niej wszystkie dostępne w Polsce modele i opisać ich wady i zalety.

Mam nadzieję, że poprzez swoje komentarze i opinie na temat konkretnych modeli uda nam się wyeliminować chińską tandetę zniechęcającą do e-papierosów.

Jesteś sprzedawcą?

Nie ma tu Twoich modeli e-papierosów? Skontaktuj się ze mną a z chęcią zrecenzuję Twoje modele dla innych użytkowników.

hurtownia e-papierosów

Polecane