Stick V2

Dostawca: Janty
(15 ocen, średnia: 3,47 na 10)
Loading...Loading...

JANTY STICK może działać z praktycznie dowolnym atomizerem typu PEN STYLE, jak na przykład 801 i wkładami classic! JANTY Stick dostępny jest w dwóch wersjach: MANUAL i AUTO. Wersja Manual ma w pełni szczelną komorę atomizera, co pozwala na bezpieczne zakraplanie atomizera. Komorę atomizera można czyścić przy użyciu chusteczki higienicznej. Mimo wszystko JANTY zaleca zakraplanie wkładów, zamiast zakraplania bezpośrednio na atomizer. Korzystając z wersji Auto nie należy zakraplać atomizera.

Wymiary:

Długość: 7.5 cm
Szerokość: 2.5 cm
Wysokość: 1.7 cm

Zestaw JANTY Stick zawiera:

1 x nowy korpus Stick V2
2 x SPECJALNE baterie akumulatorki 360 MaH (nie baterie AAA)
1 x Atomizer (atomizer JANTY Classic objęty gwarancją)
1 x USB-E kabel Stick, służący do ładowania oraz zasilania urządzenia z komputerowego gniazda USB, przejściówki zasilającej sieciowej, bądź samochodowej
5 x Wkłady Classic
1 x Specjalne etui
1 x Instrukcja

Gwarancja 3 miesiące

Stick V2 Stick V2 Stick V2

Dodaj opinie na temat tego modelu

Co znajdziesz na oceniaj.org

Ta strona powstała w celu szybkiej analizy konkretnych modeli e-papierosów. Każdy może ocenić dany model oraz dodać swój komentarz. Wybór e-papierosa nie jest wcale łatwy dla początkującego e-palacza, dlatego właśnie dla tych, którzy dopiero zaczynają z nim swoja przygodę, postaram się zebrać na niej wszystkie dostępne w Polsce modele i opisać ich wady i zalety.

Mam nadzieję, że poprzez swoje komentarze i opinie na temat konkretnych modeli uda nam się wyeliminować chińską tandetę zniechęcającą do e-papierosów.

Jesteś sprzedawcą?

Nie ma tu Twoich modeli e-papierosów? Skontaktuj się ze mną a z chęcią zrecenzuję Twoje modele dla innych użytkowników.

hurtownia e-papierosów

Polecane