Pure

Dostawca: Mild
(70 ocen, średnia: 5,67 na 10)
Loading...Loading...

Mild Pure to najnowszy 2 częściowy e-papieros, którego budowa opiera się na wydajnej baterii oraz nowoczesnym atomizerze, połączonym z wyjątkowo pojemnym wkładem nikotynowym (kartomizerem). Dzięki zastosowaniu powyższego rozwiązania palenie stało się jeszcze wygodniejsze oraz dużo bardziej wydajne (brak problemów z atomizerem). Mild Pure to propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie nowoczesne i praktyczne rozwiązania oraz ponadprzeciętną jakość produktów. W Mild Pure jednorazowy atomizer połączony jest z kartridżem o wysokiej pojemności, dzięki temu ewentualny problem z atomizerem został wyeliminowany.

Pure Pure Pure

4 opinii o modelu “Pure”

 • Witam, używam tego modelu od 2 tygodni i jestem zadowolona. nie stet jest to mój pierwszy model e-papierosa nie mam doświadczenia z innymi tak wiec nie mam porównania. Natomiast fakt iż po 10 latach palenia z dnia na dzień i tak już przez 2 tygodnie ograniczyłam się tylko do elektrona i nie mam z tym większego problemu tzn. nie odczuwam potrzeby zapalenia normalnego papierosa przemawia na jego korzyść.

 • e-papierosa Pure użytkuję od tygodnia. Wybrałem wersję Pure Black ze względu na cienki kształt oraz na funkcję przycisku za pomocą którego e-papieros jest aktywowany.
  Zalety:
  1. Poręczny
  2. Wygodny
  3. Lekki

  Wady:
  1. Bateria starcza na bardzo krótko i trzeba mieć drugi w odsieczy 😉
  2. NIezbędny zakup dodatkowej ładowarki
  3. Brak etui w innym kolorze niż BIAŁY

  Generalnie oceniam na 7 w skali od 1 do 10.

  Świetna alternatywa do rezygnacji z normalnych papierosów. Paliłem przez 17 lat i po przejściu na e-papierosa wręcz czuję obrzydzenie do normalnego papierosa!

 • Witam
  Milda palę od 3 miesięcy.
  Wady:
  -słaba bateria
  -drogie kartomizery które cięzko znoszą eksploatację dłuższą niż tydzień
  Zalety:
  -wygodny
  -fajnie leży w dłoni

  Polecam początkującym. Ja teraz zamierzam przerzucić się na Vollisha

 • Polecam ten model e- papierosa. Bateria, w przypadku osób palących 1 paczkę dziennie, w zupełności wystarczy na cały dzień. Pełny kartomizer wystarcza na 1- 1,5 dnia. Dymek porównywalny do tego ze zwykłego papierosa. Pali się miło, lekko i przyjemnie :)

Dodaj opinie na temat tego modelu

Co znajdziesz na oceniaj.org

Ta strona powstała w celu szybkiej analizy konkretnych modeli e-papierosów. Każdy może ocenić dany model oraz dodać swój komentarz. Wybór e-papierosa nie jest wcale łatwy dla początkującego e-palacza, dlatego właśnie dla tych, którzy dopiero zaczynają z nim swoja przygodę, postaram się zebrać na niej wszystkie dostępne w Polsce modele i opisać ich wady i zalety.

Mam nadzieję, że poprzez swoje komentarze i opinie na temat konkretnych modeli uda nam się wyeliminować chińską tandetę zniechęcającą do e-papierosów.

Jesteś sprzedawcą?

Nie ma tu Twoich modeli e-papierosów? Skontaktuj się ze mną a z chęcią zrecenzuję Twoje modele dla innych użytkowników.

hurtownia e-papierosów

Polecane