Dostawca: Jasper&Jasper
Dostawca: Jasper&Jasper
(15 ocen, średnia: 5,60 na 10)
Loading...Loading...

Impulse to niesamowity wynalazek renomowanej firmy Jasper&Jasper. Nieważne czy jesteś w podróży, w nocnym klubie lub barze – Impuls został stworzony specjalnie dla Ciebie. Brak: wtyczek , adapterów , wymiany płynów sprawia, że Impulse to najwygodniejszy e-papieros jaki jest na rynku – takimi słowami producent opisuje swojego nowego, jednorazowego e-papierosa. Można napisać, że ten opis nie mija się z prawdą, ponieważ ten model bardzo dobrze sprawdzi się dla kogoś kto będzie chciał po raz pierwszy spróbować e-palenia. nie musi wydawać od razu większych pieniędzy na większe modele i liquidy. Wystarczy 27 zł aby móc przekonać się czym jest e-palenie. Jednorazowy e papieros złożony jest z baterii oraz kartomizera z dostępnymi dwoma smakami – miętowym oraz tytoniowym. Pali się dość lekko i daje przyzwoitą chmurę dymu. W zależności od częstotliwości zaciągania jednorazowa bateria może wytrzymać ponad dobę. Myślę, że nie ma nic lepszego „na próbę” – proszę uważać na e-papierosy za 7 zł na allegro jeżeli ktoś chce tanio kupić „na próbę” bo różnica jest kolosalna i na pewno warto dołożyć parę złotych, żeby spróbować jak to się pali. Czytaj całość »

Dostawca: Jasper&Jasper
(11 ocen, średnia: 6,00 na 10)
Loading...Loading...

Kolejną nowością na rynku jest e-papieros Xplorer firmy Jasper&Jasper. Dostępny jest w dwóch wariantach z jedną i z dwoma bateriami. W jego działaniu nie ma nic innowacyjnego, jednak producent postawił bardziej na jakość wykonania i estetykę samego papierosa. Zarówno na baterii jak i na kartomizerze znajdziemy wygrawerowane logo producenta a bateria zakończona diodą z kryształem swarowskiego robi ten model dość eleganckim. Na pewno będzie doskonałym gadżetem dla kobiety, który bez problemu zmieści się w małej torebce. Dla osób, które palą niedużo lub tylko podczas imprezy może być doskonałym zamiennikiem analogów ale osoby palące dużo i poważnie myślący o rzuceniu palenia z e-papierosem mogą poczuć się zawiedzione. Sama bateria (producent nie podaje jej pojemności) ma ok 280 mAh czyli tak jak większość tego typu modeli. Na w pełni naładowanej baterii możemy wykonać ok 100 pociągnięć. Model ten jest obsługiwany przez kartomizer, czyli system 2 częściowy – bateria i kartomizer watkowy w którym znajduje się grzałka. Jest to kartomizer jednogrzałkowy o dość małej pojemności (ok 0,4 ml). Niestety kłębów pary z niego nie wydobędziemy, ale dla osób którym nie są one potrzebne i chciałyby od czasu do czasu „pyknąć dymka” na imprezie można go jak najbardziej polecić. Czytaj całość »

Co znajdziesz na oceniaj.org

Ta strona powstała w celu szybkiej analizy konkretnych modeli e-papierosów. Każdy może ocenić dany model oraz dodać swój komentarz. Wybór e-papierosa nie jest wcale łatwy dla początkującego e-palacza, dlatego właśnie dla tych, którzy dopiero zaczynają z nim swoja przygodę, postaram się zebrać na niej wszystkie dostępne w Polsce modele i opisać ich wady i zalety.

Mam nadzieję, że poprzez swoje komentarze i opinie na temat konkretnych modeli uda nam się wyeliminować chińską tandetę zniechęcającą do e-papierosów.

Jesteś sprzedawcą?

Nie ma tu Twoich modeli e-papierosów? Skontaktuj się ze mną a z chęcią zrecenzuję Twoje modele dla innych użytkowników.

hurtownia e-papierosów

Polecane