Dostawca: Janty
Dostawca: Janty
(28 ocen, średnia: 5,04 na 10)
Loading...Loading...

JANTY STICK może działać z praktycznie dowolnym atomizerem typu PEN STYLE, jak na przykład 801 i wkładami classic! Wersja Manual ma w pełni szczelną komorę atomizera, co pozwala na bezpieczne zakraplanie atomizera. Komorę atomizera można czyścić przy użyciu chusteczki higienicznej. Mimo wszystko JANTY zaleca zakraplanie wkładów, zamiast zakraplania bezpośrednio na atomizer.

Zestaw JANTY Stick zawiera:

1 x nowy korpus Janty Stick v3
2 x SPECJALNE baterie akumulatorki 360 MaH (nie baterie AAA)
1 x Atomizer (atomizer JANTY Classic objęty gwarancją)
1 x USB-E kabel Stick, służący do ładowania oraz zasilania urządzenia z komputerowego gniazda USB, przejściówki zasilającej sieciowej, bądź samochodowej
1x ładowarka sieciowa
5 x Wkłady Classic
1 x Instrukcja

Gwarancja 6 miesięcy (3 miesiące atomizer)

Baterie użyte w JANTY Stick są to tanie akumulatorki 360 MaH przeznaczone do pracy z tym urządzeniem. JANTY Stick nie współpracuje z bateriami AAA

Stick V3 Stick V3 Stick V3

Dostawca: Janty
(15 ocen, średnia: 3,47 na 10)
Loading...Loading...

JANTY STICK może działać z praktycznie dowolnym atomizerem typu PEN STYLE, jak na przykład 801 i wkładami classic! JANTY Stick dostępny jest w dwóch wersjach: MANUAL i AUTO. Wersja Manual ma w pełni szczelną komorę atomizera, co pozwala na bezpieczne zakraplanie atomizera. Komorę atomizera można czyścić przy użyciu chusteczki higienicznej. Mimo wszystko JANTY zaleca zakraplanie wkładów, zamiast zakraplania bezpośrednio na atomizer. Korzystając z wersji Auto nie należy zakraplać atomizera.

Wymiary:

Długość: 7.5 cm
Szerokość: 2.5 cm
Wysokość: 1.7 cm

Zestaw JANTY Stick zawiera:

1 x nowy korpus Stick V2
2 x SPECJALNE baterie akumulatorki 360 MaH (nie baterie AAA)
1 x Atomizer (atomizer JANTY Classic objęty gwarancją)
1 x USB-E kabel Stick, służący do ładowania oraz zasilania urządzenia z komputerowego gniazda USB, przejściówki zasilającej sieciowej, bądź samochodowej
5 x Wkłady Classic
1 x Specjalne etui
1 x Instrukcja

Gwarancja 3 miesiące

Stick V2 Stick V2 Stick V2

Dostawca: Janty
(16 ocen, średnia: 2,88 na 10)
Loading...Loading...

JANTY ™ Mini Fogger

Zestaw zawiera:

2 x bateria – niebieska dioda LED
1 x JANTY ™ Mini atomizer
1 x Mini fogger ładowarka oraz specjalna część łącząca
3 x kartridże (smak i gęstość w zależności od dostępności)

Dane techniczne:
Łączna długość: 98mm
Bateria: 150 Mah
Czas ładowania: 30 – (60 minut zalecane)

Mini Fogger Mini Fogger Mini Fogger

Dostawca: Janty
(3 ocen, średnia: 3,67 na 10)
Loading...Loading...

CLASSIC STANDARD KISSBOX

JANTY STANDARD CLASSIC KISSBOX (nowa ulepszona wersja)

Rewolucyjny model JANTY STANDARD CLASSIC KISSBOX wyznacza początek nowej ery e-palenia! Dzięki nowemu JANTY KISSBOX możesz posłać swoim troskom pożegnalnego całusa. Od teraz przywracamy Ci pełną kontrolę nad twoim elektronicznym papierosem! W elektronicznym papierosie JANTY KISS Classic części elektroniczne oddzielone zostały od baterii. (Dotąd stanowiło to słaby punkt innych elektronicznych papierosów). Bateria jest teraz faktycznie baterią, niczym więcej i niczym mniej. Przełącznik ciśnieniowy w wersji automatycznej został w pełni przeprojektowany i nie będzie sprawiał żadnych problemów (np. nieprawidłowego działania lub nie działania baterii).

Czym e-papieros JANTY KISS różni się od innych e-papierosów? Teraz możesz wybrać, jak chcesz palić swojego e-papierosa: możesz dowolnie i niezależnie dokonywać zmian baterii i automatycznego oraz manualnego wyłącznika! Poszerzony wybór zapewnia gama dodatkowych akcesoriów

KISSBOX CLASSIC Możesz dzięki nim palić swój JANTY KISS Classic przy użyciu kabla USB podłączonego do twojego komputera lub bezpośrenio do sieci elektrycznej, który zapewni ci niezmiennie pełną moc i satysfakcję z palenia. Możesz również podłączyć swój e-papieros JANTY KISS Classic do gniazda zapalniczki w swoim samochodzie aby uzyskać równomierne i mocne doznania z palenia przy użyciu specjalnej wtyczki samochodowej USB. Możesz też wybrać specjalne etui pozwalające na bezpieczne przechowywanie twoich baterii, przełączników i atomizera z wkładem. Możesz również dokupić dodatkowe atomizery, przełączniki, baterie i ładowarki.

Zestaw JANTY Standard KISSBOX Classic (nowa ulepszona wersja) zawiera:

1x wymienny „Manual” przełącznik
1x wymienny „Automatic” przełącznik
2x specjalna KISS bateria
1x JANTY™ atomizer
1x KISS ładowarka i kabel
5x kartridż (z nikotyną)

Kissbox Kissbox Kissbox

Co znajdziesz na oceniaj.org

Ta strona powstała w celu szybkiej analizy konkretnych modeli e-papierosów. Każdy może ocenić dany model oraz dodać swój komentarz. Wybór e-papierosa nie jest wcale łatwy dla początkującego e-palacza, dlatego właśnie dla tych, którzy dopiero zaczynają z nim swoja przygodę, postaram się zebrać na niej wszystkie dostępne w Polsce modele i opisać ich wady i zalety.

Mam nadzieję, że poprzez swoje komentarze i opinie na temat konkretnych modeli uda nam się wyeliminować chińską tandetę zniechęcającą do e-papierosów.

Jesteś sprzedawcą?

Nie ma tu Twoich modeli e-papierosów? Skontaktuj się ze mną a z chęcią zrecenzuję Twoje modele dla innych użytkowników.

hurtownia e-papierosów

Polecane