Dostawca: Feel Free
Dostawca: Feel Free
(14 ocen, średnia: 5,79 na 10)
Loading...Loading...

Model XP 801 (popularny PEN) wyglądem przypomina dość duży długopis, ma bardzo duży atomizer, który potrafi wytworzyć ogromną chmurę „dymu”. Niestety sposób doprowadzania liquidu odbywa się systemem watkowym, co przy dzisiejszych tankach robi ten model dość „przestarzałym”. Papierosek ten daje jednak dwie dobre rzeczy: dużą chmurę i dość dobry smak, jednak nie nadaję się raczej jako pierwszy czy podstawowy model, ponieważ nie dostarcza nam „kopa”. Myślę, że każdy, który pali już jakiś czas również powinien go mieć w swoim arsenale „e-p” nawet z uwagi na zróżnicowanie e-palenia. Od czasu do czasu przyda się jakieś urozmaicenie a XP 801 doskonale się do tego celu nadaje. Czytaj całość »

Dostawca: Feel Free
(13 ocen, średnia: 5,00 na 10)
Loading...Loading...

Kolejnym e-papierosem, który oferuje sklep Feel-free jest model M401. jest to mały papierosek, wyglądem przypominający normalnego papierosa. Zasadniczo nie różni się zbyt wiele od modelu o którym pisałem wcześniej – L402. Posiada te same wady jak i zalety, czyli dla kogoś kto poważnie myśli o e-paleniu i chce rzucić palenie raz na zawsze to na pewno się nie sprawdzi. Natomiast jeżeli ktoś chce zaspokoić tylko odruchy towarzyszące paleniu to jak najbardziej może służyć jako coś co zajmie rękę, co można włożyć do ust i „pociągnąć”. Czytaj całość »

Dostawca: Feel Free
(16 ocen, średnia: 5,69 na 10)
Loading...Loading...

Ten model już po pierwszym użyciu zrobił na mnie ogromne wrażenie. Jak to często bywa przy atomizerach typu tank, myślałem, że będzie zbyt dużo knota w iglicy, która transportuje liquid i jeszcze przed zalaniem zastanawiałem się, czy uda mi się do niego w jakiś sposób dostać. Pojemnik na liquid jest niestety tak zbudowany, że nie ma żadnych szans na dostanie się do iglicy, więc zalałem go 1ml i zacząłem e-palić. To co poczułem i chmura jaką zobaczyłem przeszła najśmielsze oczekiwania! Po prostu ideał! Smak oddaje perfekcyjnie (szczególnie liquidu, który jest w zestawie), chmura dymu ogromna – tego dnia już prawie przedawkowałem nikotynę 😉 Jednak, jak każdy e-papieros ma on swoje wady, ale o tym później. Najpierw opis ze strony dostawcy.

Czytaj całość »

Dostawca: Feel Free
(14 ocen, średnia: 6,43 na 10)
Loading...Loading...

L402 to model, który na pewno sprawdzi się dla kogoś, kto chciałby rzucić całkowicie palenie a nie tylko przejść na e-palenie. Szczególnie zachęca do tego niska cena (50 zł). Ten model można praktycznie porównać do zwykłych analogów, ponieważ posiada pudełko, które jest jednocześnie ładowarką a sam papieros wyglądem przypomina tradycyjnego. Bardzo dobra opcja dla tych, którym bardziej zależy na zaspokojeniu odruchów i czynności wykonywanych przy paleniu niż zaspokojeniu głodu nikotynowego. Największym mankamentem jest tutaj wielkość wkładu. Ilość wdechów podana w opisie sklepu (80-120) na jednym kartridżu jest dość bardzo zawyżona, chyba, że ktoś liczył 1 sekundowe zaciągnięcia, co w przypadku e-papierosa jest niewykonalne. Poniżej specyfikacja tego co dostajemy w zestawie: Czytaj całość »

Co znajdziesz na oceniaj.org

Ta strona powstała w celu szybkiej analizy konkretnych modeli e-papierosów. Każdy może ocenić dany model oraz dodać swój komentarz. Wybór e-papierosa nie jest wcale łatwy dla początkującego e-palacza, dlatego właśnie dla tych, którzy dopiero zaczynają z nim swoja przygodę, postaram się zebrać na niej wszystkie dostępne w Polsce modele i opisać ich wady i zalety.

Mam nadzieję, że poprzez swoje komentarze i opinie na temat konkretnych modeli uda nam się wyeliminować chińską tandetę zniechęcającą do e-papierosów.

Jesteś sprzedawcą?

Nie ma tu Twoich modeli e-papierosów? Skontaktuj się ze mną a z chęcią zrecenzuję Twoje modele dla innych użytkowników.

hurtownia e-papierosów

Polecane