Dostawca: e-SMOK
Dostawca: e-SMOK
(32 ocen, średnia: 3,47 na 10)
Loading...Loading...

E-papieros klasy slim – dla wszystkich lubiących palić cieniutkie papierosy. Zestaw GO go zapakowany jest w eleganckie i poręczne skórzane etui do codziennego przechowywania i przenoszenia papierosa oraz jego akcesoriów. Etui zapewnia wygodę i elegancję: bez problemu weźmiesz e-papierosa wszędzie tam, gdzie chcesz ‚zapalić’ wraz ze wszystkimi potrzebnymi akcesoriami, jak dodatkowe kartridże, bateria czy ładowarka USB. V903 to najprawdopodobniej najmniejszy e-papieros na rynku: o najmniejszej wśród papierosów elektronicznych średnicy i długości. Wygląda ślicznie i elegancko. Po prostu małe cudo! Z łatwością zmieści się w torebce czy w kieszeni, więc zawsze jest „pod ręką”: ma średnicę zaledwie 7.8 mm i wraz z baterią mierzy tylko 95 mm – podobnie jak analogowe papierosy slim. Dzięki optymalne nasączonym kartridżom zaciąganie się papierosem v903 nie wymaga wysiłku, a przy tym daje odpowiednio dużą dawkę dymu, dymi jak… smok. Jest też bardzo wydajny, mimo niepozornych rozmiarów. Palenie go to czysta przyjemność.

V903 dostępny jest z szeregiem wkładów o różnych smakach i różnej zawartości nikotyny. Każdy wkład do v903 wystarcza na ilość inhalacji odpowiednią do wypalenia około 6-8 tradycyjnych papierosów. Kartridże do V903 mogą być wielokrotnie napełniane dowolnymi płynami smakowymi – ze względu na niewielkie rozmiary kartridża może być do tego potrzebny aplikator (np. strzykawka).

Bateria v903 może być ładowana około 300 razy bez utraty mocy. Czas ładowania baterii to około 1 godzina.

W zestawie:

1 x papieros elektroniczny v903 (bateria + atomizer),
1 x ładowarka USB
4 wkłady smakowe na start,
1 x eleganckie, czarne etui (typu M).
BIAŁY kolor baterii, BIAŁY kolor kartridży, CZERWONA dioda LED.

Etui M (Medium): wymiary etui: 13 cm x 5,6 cm x 2,0-2,6 cm, wykończenie miękką matową skórką, wydzielone miejsce na e-papierosa, 4 kartridże i ładowarkę USB.

v903 slim v903 slim v903 slim

Dostawca: e-SMOK
(20 ocen, średnia: 3,25 na 10)
Loading...Loading...

Doskonały, nowoczesny mini papieros elektroniczny V901 w zestawie zapakowanym w eleganckie i poręczne skórzane etui do codziennego przechowywania i przenoszenia papierosa oraz jego akcesoriów. Etui zapewnia wygodę i elegancję: bez problemu weźmiesz e-papierosa wszędzie tam, gdzie chcesz ‚zapalić’ wraz ze wszystkimi potrzebnymi akcesoriami, jak dodatkowe kartridże, bateria czy ładowarka USB. V901 został opracowany specjalnie, aby zapewnić najwyższą możliwą lekkość zaciągania oraz optymalne wrażenia smakowe. Cechują go świetny wygląd, wysoka jakość wykonania oraz łatwość ponownego napełniania kartridży. V901 dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych wraz z szeregiem wkładów o różnych smakach i różnej zawartości nikotyny. Każdy wkład do v901 wystarcza na ilość inhalacji odpowiednią do wypalenia około 5-7 tradycyjnych papierosów.

Kartridże do V901 mogą być kilkakrotnie napełniane dowolnymi liquidami smakowymi, a specjalna konstrukcja wkładów (możliwość szybkiego rozłożenia na części) sprawia, że ponowne napełnianie jest czynnością niezwykle prostą i niewymagającą użycia dodatkowych aplikatorów, igieł czy strzykawek.

Bateria v901 może być ładowana około 300 razy bez utraty mocy. Czas ładowania baterii to około 2 godziny.

W zestawie:

1 x papieros elektroniczny v901 (bateria + atomizer),
1 x ładowarka USB,
4 wkłady smakowe na start,
1 x eleganckie, czarne etui (typu M).
BIAŁY kolor baterii, ŻÓŁTY kolor kartridży, CZERWONA dioda LED

Etui M (Medium): wymiary etui: 13 cm x 5,6 cm x 2,0-2,6 cm, wykończenie miękką matową skórką, wydzielone miejsce na e-papierosa, 4 kartridże i ładowarkę USB.

v901 v901 v901

Co znajdziesz na oceniaj.org

Ta strona powstała w celu szybkiej analizy konkretnych modeli e-papierosów. Każdy może ocenić dany model oraz dodać swój komentarz. Wybór e-papierosa nie jest wcale łatwy dla początkującego e-palacza, dlatego właśnie dla tych, którzy dopiero zaczynają z nim swoja przygodę, postaram się zebrać na niej wszystkie dostępne w Polsce modele i opisać ich wady i zalety.

Mam nadzieję, że poprzez swoje komentarze i opinie na temat konkretnych modeli uda nam się wyeliminować chińską tandetę zniechęcającą do e-papierosów.

Jesteś sprzedawcą?

Nie ma tu Twoich modeli e-papierosów? Skontaktuj się ze mną a z chęcią zrecenzuję Twoje modele dla innych użytkowników.

hurtownia e-papierosów

Polecane