Dostawca: Casablanca
Dostawca: Casablanca
(28 ocen, średnia: 4,96 na 10)
Loading...Loading...

Casablanca c97p

Najmniejszy e-papieros w naszej ofercie- ze względu na podobieństwo do tradycyjnych papierosów szczególnie polecany dla osób chcących osiągnąć jak największe złudzenie prawdziwego palenia. Jako jedyny w ofercie posiada baterie akustyczne, co sprawia że zaciągnięcia są niezwykle lekkie. W czasie zaciągania daje kłęby imitującej dym i nieszkodliwej pary liquidu. Doskonale oddaje smak i aromat wkładów,a zmatowiona powłoka tego e-papierosa jest przyjemna w dotyku. Ponieważ ustnik jest całkowicie okrągły ten model ma tylko 9mm średnicy, aby zapobiegać „piciu” liquidu- grubsze okrągłe ustniki wymuszają mocniejsze pociągnięcia.

W zestawie znajduje się:

e-papieros c97p
dodatkowa bateria
ładowarka i kabel sieciowy
6 kartridży o różnej zawartości nikotyny

c97p c97p c97p

Dostawca: Casablanca
(63 ocen, średnia: 5,63 na 10)
Loading...Loading...

Casablanca c155p

E-papieros typu „pen”- najlepszy wybór dla osób ceniących wygodę- nie wymaga częstych zabiegów i jest banalnie prosty w obsłudze. Potężny kartridż starcza na bardzo długo, a dwie baterie o dużej pojemności także pozwalają długo cieszyć się bezobsługowym e-paleniem. Dodatkowo do modelu tego oferujemy bardzo dużo akcesoriów. E-papieros c155p powstał na bazie modelu DSE801, wprowadzono jednak modyfikacje wpływające pozytywnie na czas działania i bezawaryjność tego modelu.

W zestawie znajduje się:

e-papieros c155p
dodatkowa bateria
ładowarka i kabel sieciowy
5 kartridży o różnej zawartości nikotyny

c155p c155p c155p

Dostawca: Casablanca
(38 ocen, średnia: 5,89 na 10)
Loading...Loading...

c118p

E-papieros typu „mini” – nasz flagowy model i najlepszy wybór na pierwszego e-papierosa. Duży kartridż wystarcza na długo, a dwie wydajne baterie także pozwalają długo cieszyć się bezobsługowym e-paleniem. Dodatkowo do modelu tego oferujemy bardzo dużo akcesoriów. E-papieros c118p powstał na bazie modelu DSE901 – najpopularniejszego na rynku – wprowadzono jednak bardzo duże modyfikacje – atomizer w odróżnieniu od poprzednika dzięki obniżonej temperaturze oddaje dobrze smak liquidu, nic przy tym nie tracąc na wielkości i gęstości „dymu”. Jest też bardziej oszczędny. Przekonstruowany czujnik ciśnieniowy pozwala zaciągać się dużo lżej niż za pomocą poprzednika, później również odcina zasilanie pozwalając na głębokie pociągnięcia. Kartridż jest większy o 30% niż w DSE901, a jego konstrukcja zapobiega „piciu” liquidu.

W zestawie znajduje się:

e-papieros c118p
dodatkowa bateria
ładowarka i kabel sieciowy
5 kartridży o różnej zawartości nikotyny

c118p c118p c118p

Co znajdziesz na oceniaj.org

Ta strona powstała w celu szybkiej analizy konkretnych modeli e-papierosów. Każdy może ocenić dany model oraz dodać swój komentarz. Wybór e-papierosa nie jest wcale łatwy dla początkującego e-palacza, dlatego właśnie dla tych, którzy dopiero zaczynają z nim swoja przygodę, postaram się zebrać na niej wszystkie dostępne w Polsce modele i opisać ich wady i zalety.

Mam nadzieję, że poprzez swoje komentarze i opinie na temat konkretnych modeli uda nam się wyeliminować chińską tandetę zniechęcającą do e-papierosów.

Jesteś sprzedawcą?

Nie ma tu Twoich modeli e-papierosów? Skontaktuj się ze mną a z chęcią zrecenzuję Twoje modele dla innych użytkowników.

hurtownia e-papierosów

Polecane