M401

Dostawca: Feel Free
(13 ocen, średnia: 5,00 na 10)
Loading...Loading...

Kolejnym e-papierosem, który oferuje sklep Feel-free jest model M401. jest to mały papierosek, wyglądem przypominający normalnego papierosa. Zasadniczo nie różni się zbyt wiele od modelu o którym pisałem wcześniej – L402. Posiada te same wady jak i zalety, czyli dla kogoś kto poważnie myśli o e-paleniu i chce rzucić palenie raz na zawsze to na pewno się nie sprawdzi. Natomiast jeżeli ktoś chce zaspokoić tylko odruchy towarzyszące paleniu to jak najbardziej może służyć jako coś co zajmie rękę, co można włożyć do ust i „pociągnąć”.

W skład zestawu wchodzi:

  • 2 kompletne e-papierosy M401 (atomizer + bateria)
  • 1 ładowarka sieciowa (100-240V AC, 12-24V DC)
  • 5 wkładów (kartridży), o zróżnicowanej zawartości nikotyny (High – 18mg, Medium – 14mg, Low – 11mg, None – bez nikotyny)
  • instrukcja obsługi po polsku
  • eleganckie czarne pudełko.

M401M401M401

Cena ustalona przez producenta to 90 zł, można go kupić tutaj: http://feel-free.istore.pl/pl/e-papieros-m401-zestaw-bialy.html

 

Dodaj opinie na temat tego modelu

Co znajdziesz na oceniaj.org

Ta strona powstała w celu szybkiej analizy konkretnych modeli e-papierosów. Każdy może ocenić dany model oraz dodać swój komentarz. Wybór e-papierosa nie jest wcale łatwy dla początkującego e-palacza, dlatego właśnie dla tych, którzy dopiero zaczynają z nim swoja przygodę, postaram się zebrać na niej wszystkie dostępne w Polsce modele i opisać ich wady i zalety.

Mam nadzieję, że poprzez swoje komentarze i opinie na temat konkretnych modeli uda nam się wyeliminować chińską tandetę zniechęcającą do e-papierosów.

Jesteś sprzedawcą?

Nie ma tu Twoich modeli e-papierosów? Skontaktuj się ze mną a z chęcią zrecenzuję Twoje modele dla innych użytkowników.

hurtownia e-papierosów

Polecane