L402

Dostawca: Feel Free
(14 ocen, średnia: 6,43 na 10)
Loading...Loading...

L402 to model, który na pewno sprawdzi się dla kogoś, kto chciałby rzucić całkowicie palenie a nie tylko przejść na e-palenie. Szczególnie zachęca do tego niska cena (50 zł). Ten model można praktycznie porównać do zwykłych analogów, ponieważ posiada pudełko, które jest jednocześnie ładowarką a sam papieros wyglądem przypomina tradycyjnego. Bardzo dobra opcja dla tych, którym bardziej zależy na zaspokojeniu odruchów i czynności wykonywanych przy paleniu niż zaspokojeniu głodu nikotynowego. Największym mankamentem jest tutaj wielkość wkładu. Ilość wdechów podana w opisie sklepu (80-120) na jednym kartridżu jest dość bardzo zawyżona, chyba, że ktoś liczył 1 sekundowe zaciągnięcia, co w przypadku e-papierosa jest niewykonalne. Poniżej specyfikacja tego co dostajemy w zestawie:

L402L402

Wymiary

Długość: 96.2mm
Średnica: 8.5mm
Waga: 10.6g

Pudełko-ładowarka:Czas ładowania: 4-6h
Napięcie USB/DC: 5V
Pojemność: 1300 mAh

W skład zestawu wchodzi:

  • kompletny E-papieros L402 (podobny do M401)
  • pudełko-ładowarka
  • kabel USB
  • zestaw 6 wkładów (kartridży)
  • instrukcja obsługi

Jak już pisałem na wstępie nie nadaje się on dla osób, które lubią dużą „chmurę” gęstego i aromatycznego dymu. Ten model jej na pewno nie zrobi. Natomiast, jeżeli ktoś jest na etapie całkowitego rzucenia analogów i nie chcę na dłuższy czas przywiązywać się do e-papierosów (bo przeważnie jest tak, że osoba rzucająca palenie po prostu przechodzi na e-palenie) to zdecydowanie polecam go tylko po to, żeby od czasu do czasu wyjąć go z kieszeni i puścić skromnego dymka, raczej bez zaciągania 😉

Link do sklepu w którym dokonamy zakupu: http://feel-free.istore.pl/pl/e-papieros-z-przenosna-ladowarka.html

Dodaj opinie na temat tego modelu

Co znajdziesz na oceniaj.org

Ta strona powstała w celu szybkiej analizy konkretnych modeli e-papierosów. Każdy może ocenić dany model oraz dodać swój komentarz. Wybór e-papierosa nie jest wcale łatwy dla początkującego e-palacza, dlatego właśnie dla tych, którzy dopiero zaczynają z nim swoja przygodę, postaram się zebrać na niej wszystkie dostępne w Polsce modele i opisać ich wady i zalety.

Mam nadzieję, że poprzez swoje komentarze i opinie na temat konkretnych modeli uda nam się wyeliminować chińską tandetę zniechęcającą do e-papierosów.

Jesteś sprzedawcą?

Nie ma tu Twoich modeli e-papierosów? Skontaktuj się ze mną a z chęcią zrecenzuję Twoje modele dla innych użytkowników.

hurtownia e-papierosów

Polecane