Kissbox

Dostawca: Janty
(3 ocen, średnia: 3,67 na 10)
Loading...Loading...

CLASSIC STANDARD KISSBOX

JANTY STANDARD CLASSIC KISSBOX (nowa ulepszona wersja)

Rewolucyjny model JANTY STANDARD CLASSIC KISSBOX wyznacza początek nowej ery e-palenia! Dzięki nowemu JANTY KISSBOX możesz posłać swoim troskom pożegnalnego całusa. Od teraz przywracamy Ci pełną kontrolę nad twoim elektronicznym papierosem! W elektronicznym papierosie JANTY KISS Classic części elektroniczne oddzielone zostały od baterii. (Dotąd stanowiło to słaby punkt innych elektronicznych papierosów). Bateria jest teraz faktycznie baterią, niczym więcej i niczym mniej. Przełącznik ciśnieniowy w wersji automatycznej został w pełni przeprojektowany i nie będzie sprawiał żadnych problemów (np. nieprawidłowego działania lub nie działania baterii).

Czym e-papieros JANTY KISS różni się od innych e-papierosów? Teraz możesz wybrać, jak chcesz palić swojego e-papierosa: możesz dowolnie i niezależnie dokonywać zmian baterii i automatycznego oraz manualnego wyłącznika! Poszerzony wybór zapewnia gama dodatkowych akcesoriów

KISSBOX CLASSIC Możesz dzięki nim palić swój JANTY KISS Classic przy użyciu kabla USB podłączonego do twojego komputera lub bezpośrenio do sieci elektrycznej, który zapewni ci niezmiennie pełną moc i satysfakcję z palenia. Możesz również podłączyć swój e-papieros JANTY KISS Classic do gniazda zapalniczki w swoim samochodzie aby uzyskać równomierne i mocne doznania z palenia przy użyciu specjalnej wtyczki samochodowej USB. Możesz też wybrać specjalne etui pozwalające na bezpieczne przechowywanie twoich baterii, przełączników i atomizera z wkładem. Możesz również dokupić dodatkowe atomizery, przełączniki, baterie i ładowarki.

Zestaw JANTY Standard KISSBOX Classic (nowa ulepszona wersja) zawiera:

1x wymienny „Manual” przełącznik
1x wymienny „Automatic” przełącznik
2x specjalna KISS bateria
1x JANTY™ atomizer
1x KISS ładowarka i kabel
5x kartridż (z nikotyną)

Kissbox Kissbox Kissbox

Dodaj opinie na temat tego modelu

Co znajdziesz na oceniaj.org

Ta strona powstała w celu szybkiej analizy konkretnych modeli e-papierosów. Każdy może ocenić dany model oraz dodać swój komentarz. Wybór e-papierosa nie jest wcale łatwy dla początkującego e-palacza, dlatego właśnie dla tych, którzy dopiero zaczynają z nim swoja przygodę, postaram się zebrać na niej wszystkie dostępne w Polsce modele i opisać ich wady i zalety.

Mam nadzieję, że poprzez swoje komentarze i opinie na temat konkretnych modeli uda nam się wyeliminować chińską tandetę zniechęcającą do e-papierosów.

Jesteś sprzedawcą?

Nie ma tu Twoich modeli e-papierosów? Skontaktuj się ze mną a z chęcią zrecenzuję Twoje modele dla innych użytkowników.

hurtownia e-papierosów

Polecane