Jednorazowy e-papieros

Dostawca: Jasper&Jasper
(15 ocen, średnia: 5,60 na 10)
Loading...Loading...

Impulse to niesamowity wynalazek renomowanej firmy Jasper&Jasper. Nieważne czy jesteś w podróży, w nocnym klubie lub barze – Impuls został stworzony specjalnie dla Ciebie. Brak: wtyczek , adapterów , wymiany płynów sprawia, że Impulse to najwygodniejszy e-papieros jaki jest na rynku – takimi słowami producent opisuje swojego nowego, jednorazowego e-papierosa. Można napisać, że ten opis nie mija się z prawdą, ponieważ ten model bardzo dobrze sprawdzi się dla kogoś kto będzie chciał po raz pierwszy spróbować e-palenia. nie musi wydawać od razu większych pieniędzy na większe modele i liquidy. Wystarczy 27 zł aby móc przekonać się czym jest e-palenie. Jednorazowy e papieros złożony jest z baterii oraz kartomizera z dostępnymi dwoma smakami – miętowym oraz tytoniowym. Pali się dość lekko i daje przyzwoitą chmurę dymu. W zależności od częstotliwości zaciągania jednorazowa bateria może wytrzymać ponad dobę. Myślę, że nie ma nic lepszego „na próbę” – proszę uważać na e-papierosy za 7 zł na allegro jeżeli ktoś chce tanio kupić „na próbę” bo różnica jest kolosalna i na pewno warto dołożyć parę złotych, żeby spróbować jak to się pali.

W zestawie znajduje się:
– jednorazowy e-papieros

Jasper&Jasper Jasper&JasperJasper&Jasper

Link do sklepu: http://jasperandjasper.com.pl/product.php?id_product=15

1 opinia o modelu “Jednorazowy e-papieros”

  • Super, przetestowałem i jestem pod wrażeniem. Polecam każdemu kto ceni sobie wygodę użytkowania i najwyższą jakość produktu. Dymek jest przyjemny i intensywny, pozytywnie zaskakuje również czas pracy na baterii – za 27 zł zdecydowanie warto.

Dodaj opinie na temat tego modelu

Co znajdziesz na oceniaj.org

Ta strona powstała w celu szybkiej analizy konkretnych modeli e-papierosów. Każdy może ocenić dany model oraz dodać swój komentarz. Wybór e-papierosa nie jest wcale łatwy dla początkującego e-palacza, dlatego właśnie dla tych, którzy dopiero zaczynają z nim swoja przygodę, postaram się zebrać na niej wszystkie dostępne w Polsce modele i opisać ich wady i zalety.

Mam nadzieję, że poprzez swoje komentarze i opinie na temat konkretnych modeli uda nam się wyeliminować chińską tandetę zniechęcającą do e-papierosów.

Jesteś sprzedawcą?

Nie ma tu Twoich modeli e-papierosów? Skontaktuj się ze mną a z chęcią zrecenzuję Twoje modele dla innych użytkowników.

hurtownia e-papierosów

Polecane