Dura-Auto

Dostawca: Janty
(5 ocen, średnia: 5,20 na 10)
Loading...Loading...

JANTY ™ Mini Dura-Auto

Popularny model Janty Dura to najlepszy wybór zarówno dla początkujących jak i doświadczonych użytkowników. Wkłady DURA są w stanie przechować większą ilość liquidu niż te stosowane w DSE901, większa żywotność wkładów i ciągły rozwój naszej technologii sprawiają, że Dura jest najlepszym e-papierosem dla wytrawnych palaczy!

W skład zestawu wchodzą:

2 x Dura bateria auto
1 x JANTY ™ Dura atomizer
1 x Dura ładowarka
5 x kartridże (smak i gęstość w zależności od dostępności)

Janty Dura-Auto Janty Dura-Auto Janty Dura-Auto

1 opinia o modelu “Dura-Auto”

  • CzescSzukam czegos zsamait klasycznego tanka czyli zestaw bezwatkowy ale o podobnych wlasciwosciach czyli cieply dym i niezla chmura plus smak. tanki nieco odpadaja jak dotad. Czytalem o CE-2 i clearmizerach co o tym sadzisz? Tez system bezwatkowy ale podobno niezle sie spisuje jesli chodzi o lekkosc zaciagania dym i smak?Robert

Dodaj opinie na temat tego modelu

Co znajdziesz na oceniaj.org

Ta strona powstała w celu szybkiej analizy konkretnych modeli e-papierosów. Każdy może ocenić dany model oraz dodać swój komentarz. Wybór e-papierosa nie jest wcale łatwy dla początkującego e-palacza, dlatego właśnie dla tych, którzy dopiero zaczynają z nim swoja przygodę, postaram się zebrać na niej wszystkie dostępne w Polsce modele i opisać ich wady i zalety.

Mam nadzieję, że poprzez swoje komentarze i opinie na temat konkretnych modeli uda nam się wyeliminować chińską tandetę zniechęcającą do e-papierosów.

Jesteś sprzedawcą?

Nie ma tu Twoich modeli e-papierosów? Skontaktuj się ze mną a z chęcią zrecenzuję Twoje modele dla innych użytkowników.

hurtownia e-papierosów

Polecane