c118p

Dostawca: Casablanca
(38 ocen, średnia: 5,89 na 10)
Loading...Loading...

c118p

E-papieros typu „mini” – nasz flagowy model i najlepszy wybór na pierwszego e-papierosa. Duży kartridż wystarcza na długo, a dwie wydajne baterie także pozwalają długo cieszyć się bezobsługowym e-paleniem. Dodatkowo do modelu tego oferujemy bardzo dużo akcesoriów. E-papieros c118p powstał na bazie modelu DSE901 – najpopularniejszego na rynku – wprowadzono jednak bardzo duże modyfikacje – atomizer w odróżnieniu od poprzednika dzięki obniżonej temperaturze oddaje dobrze smak liquidu, nic przy tym nie tracąc na wielkości i gęstości „dymu”. Jest też bardziej oszczędny. Przekonstruowany czujnik ciśnieniowy pozwala zaciągać się dużo lżej niż za pomocą poprzednika, później również odcina zasilanie pozwalając na głębokie pociągnięcia. Kartridż jest większy o 30% niż w DSE901, a jego konstrukcja zapobiega „piciu” liquidu.

W zestawie znajduje się:

e-papieros c118p
dodatkowa bateria
ładowarka i kabel sieciowy
5 kartridży o różnej zawartości nikotyny

c118p c118p c118p

2 opinii o modelu “c118p”

  • Rzeczywiście baterie trzymają bardzo długo ale słaby „dymek” daje, na pierwszy jest ok później człowiek oczekuje jednak czegoś więcej dlatego kupiłem inny nazywa się Cigito i baterie trzymają równie długo a łatwiej się „pali”… Polecam

  • A ja na odwrót- najpierw kupiłem cigito i w ogóle nie dymił:( eh, a poważnie- toż to reklama nowej marki

Dodaj opinie na temat tego modelu

Co znajdziesz na oceniaj.org

Ta strona powstała w celu szybkiej analizy konkretnych modeli e-papierosów. Każdy może ocenić dany model oraz dodać swój komentarz. Wybór e-papierosa nie jest wcale łatwy dla początkującego e-palacza, dlatego właśnie dla tych, którzy dopiero zaczynają z nim swoja przygodę, postaram się zebrać na niej wszystkie dostępne w Polsce modele i opisać ich wady i zalety.

Mam nadzieję, że poprzez swoje komentarze i opinie na temat konkretnych modeli uda nam się wyeliminować chińską tandetę zniechęcającą do e-papierosów.

Jesteś sprzedawcą?

Nie ma tu Twoich modeli e-papierosów? Skontaktuj się ze mną a z chęcią zrecenzuję Twoje modele dla innych użytkowników.

hurtownia e-papierosów

Polecane