BUD 510

Dostawca: Feel Free
(16 ocen, średnia: 5,69 na 10)
Loading...Loading...

Ten model już po pierwszym użyciu zrobił na mnie ogromne wrażenie. Jak to często bywa przy atomizerach typu tank, myślałem, że będzie zbyt dużo knota w iglicy, która transportuje liquid i jeszcze przed zalaniem zastanawiałem się, czy uda mi się do niego w jakiś sposób dostać. Pojemnik na liquid jest niestety tak zbudowany, że nie ma żadnych szans na dostanie się do iglicy, więc zalałem go 1ml i zacząłem e-palić. To co poczułem i chmura jaką zobaczyłem przeszła najśmielsze oczekiwania! Po prostu ideał! Smak oddaje perfekcyjnie (szczególnie liquidu, który jest w zestawie), chmura dymu ogromna – tego dnia już prawie przedawkowałem nikotynę 😉 Jednak, jak każdy e-papieros ma on swoje wady, ale o tym później. Najpierw opis ze strony dostawcy.


OPIS PRODUKTU

E-papieros BUD 510 to najnowszy model serii BUD opracowany przez firmę Buddy Technology Co., Ltd., który po 8-miesięcznych testach został wypuszczony na rynek. Posiada baterię manualną (z przyciskiem) i innowacyjny atomizer z przezroczystym kartridżem. Atomizer nie zostawia przykrego zapachu i posmaku spalenizny podczas e-palenia. Kartridż jest wielokrotnego użytku – proszę go nie oddzielać od atomizera. Zaletami pustego kartridża (bez watki) jest to, że może pomieścić więcej liquidu i jest wygodny w napełnieniu (widać ile potrzeba dodać liquidu by go uzupełnić).

Specyfikacja techniczna

Długość: 135 mm
Średnica: 9.2 mm
Waga: 13 g

W skład zestawu wchodzi:

  • 2 baterie
  • 1 atomizer
  • 1 ustnik
  • 1 liquid 10ml Marlboro High
  • 1 ładowarka USB + przejściówka do gniazdka
  • Instrukcja obsługi po angielsku

BUD 510BUD 510BUD 510

Teraz można przejść do wad. Największa jest pojemność baterii – 190 mAh. To zależy też od tego jak dużo palimy, jeżeli niedużo to w sam raz – dla mnie było to dość uciążliwe zmienianie jej co 2h – jednak druga w tym czasie zdążyła się naładować, więc jeżeli mamy stały dostęp do prądu to może nie tyle będzie to uciążliwe co może troszeczkę denerwujące. Jeżeli posiadasz jakąkolwiek inną baterię z gwintem 510 to ten atomizer śmiało można do niej wkręcić i już mamy dłuższe palenie.

Jeżeli chodzi o sam atomizer to jak pisałem na wstępie – smak, moc, dym – wszystko czego można oczekiwać od najlepszego sprzętu. Co do długości jego działania, niestety nie udało mi się sprawdzić (jeżeli chodzi o samą grzałkę), ponieważ wcześniej mi się „rozleciał”. Częste odkręcanie baterii spowodowało obluzowanie się górnej części, czyli zbiorniczka z liquidem od grzałki i po tygodniu atomizer był do wyrzucenia.

Podsumowując, produkt jak najbardziej udany, może z kilkoma niedociągnięciami przy atomizerze przez które może on zbyt szybko się uszkodzić, jednak polecam spróbować. E-palę już ponad 2 lata i na prawdę dawno nie czułem takiego zadowolenia jak przy tym papierosie. Cena – no cóż – 220 zł, trochę drogo jak na baterię o takiej pojemności. Jednak wybór pozostawiam Wam 😉

Ten model możesz kupić tutaj: http://feel-free.istore.pl/pl/e-papieros-bud-510.html

 

Dodaj opinie na temat tego modelu

Co znajdziesz na oceniaj.org

Ta strona powstała w celu szybkiej analizy konkretnych modeli e-papierosów. Każdy może ocenić dany model oraz dodać swój komentarz. Wybór e-papierosa nie jest wcale łatwy dla początkującego e-palacza, dlatego właśnie dla tych, którzy dopiero zaczynają z nim swoja przygodę, postaram się zebrać na niej wszystkie dostępne w Polsce modele i opisać ich wady i zalety.

Mam nadzieję, że poprzez swoje komentarze i opinie na temat konkretnych modeli uda nam się wyeliminować chińską tandetę zniechęcającą do e-papierosów.

Jesteś sprzedawcą?

Nie ma tu Twoich modeli e-papierosów? Skontaktuj się ze mną a z chęcią zrecenzuję Twoje modele dla innych użytkowników.

hurtownia e-papierosów

Polecane