808

Dostawca: Trendy
(26 ocen, średnia: 4,58 na 10)
Loading...Loading...

Dwa papierosy 808 w zestawie z 5 kartomizerami.

W skład zestawu wchodzą:

  • 2xbateria
  • 1xładowarka USB
  • 1xadapter sieciowy 230V
  • 5xkartomizer
  • 1xmateriałowe etui
  • 1xinstrukcja

Kartomizery (mix kolorów 2xczarne, 2xpomarańczowe, 1xbiały) napełnione płynem Standard-M lub Mint i mocy HIG, MED, LOW (do wyboru w komentarzu do zamówienia, w przypadku braku określenia wysyłamy losowy). Każdy kartomizer o pojemności ok. 0,7ml (15szt zwykłych papierosów), są generalnie jednorazowego użytku. Jak jednak mówi praktyka – można je uzupełniać ponad 100 razy. W zestawie nie ma pudełka – wszystko pakujemy w foliowy woreczek.

808

1 opinia o modelu “808”

  • Witam,Jeżeli szukasz jkaichś akcesorii do ego tank to moim zdaniem najlepsze są mają dużą pojemność i ich udoskonalona wersja sprawuje się prawie bezbłędnie. Clearomizery oraz cartomizery bezwatkowe też sprawują się świetnie ale mają mniejszą pojemność. Ja osobiście używam tanka ze względu na łatwość obsługi oraz wygodę i często giantomizera. Ale dla każdego e-palacza znajdzie się coś do czego się przyzwyczai

Dodaj opinie na temat tego modelu

Co znajdziesz na oceniaj.org

Ta strona powstała w celu szybkiej analizy konkretnych modeli e-papierosów. Każdy może ocenić dany model oraz dodać swój komentarz. Wybór e-papierosa nie jest wcale łatwy dla początkującego e-palacza, dlatego właśnie dla tych, którzy dopiero zaczynają z nim swoja przygodę, postaram się zebrać na niej wszystkie dostępne w Polsce modele i opisać ich wady i zalety.

Mam nadzieję, że poprzez swoje komentarze i opinie na temat konkretnych modeli uda nam się wyeliminować chińską tandetę zniechęcającą do e-papierosów.

Jesteś sprzedawcą?

Nie ma tu Twoich modeli e-papierosów? Skontaktuj się ze mną a z chęcią zrecenzuję Twoje modele dla innych użytkowników.

hurtownia e-papierosów

Polecane